P.S. Я навчу тебе знову…. Ксана Рейлі. Читать онлайн. Newlib. NEWLIB.NET

Автор: Ксана Рейлі
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Серия:
Жанр произведения: Зарубежные любовные романы
Год издания: 2021
isbn: 978-617-12-8468-5
Скачать книгу
подібне, але зовсім інше. Щоб без кавової гіркоти, лише з приємним посмаком, і щоб солодко, гаразд?

      – Гаразд, тоді я приготую для вас каву за таємним рецептом. – Він підморгнув мені, а я лише кивнула у відповідь і сіла за один зі столиків.

      Уже за декілька хвилин хлопець приніс мені напій, і я задоволено усміхнулася, зробивши ковток. Було дійсно смачно, легко, солодко. Так, як я й хотіла. Без гіркоти, якої без того вистачає в цій реальності. В кав’ярні було доволі людно, але всі брали каву переважно із собою. Я, напевно, теж так зробила б, але той викладач не дозволяв пити напої під час пари. Дивно, адже законодавство такої заборони не передбачало.

      – Як же чудово, що ви вирішили дослухатися моєї поради, – почула я над головою голос Остапа Сергійовича.

      – Цікаво, якої саме? У вас їх завжди дуже багато! – роздратовано відповіла я й закотила очі.

      – Знаєш, а ти цікава, – мовив він, і мене аж перекосило від цього його «ти».

      – А ти мене дратуєш, – сказала я й помітила подив на його обличчі, хоч він і намагався його приховати. Так, це було геть неввічливо з мого боку, але ж ми були не в університеті. – Просто зараз ти забираєш не лише мій вільний простір, а й час. Мій суворий викладач не дозволяє запізнитися ні на хвилину.

      – Не боїшся, що я відіграюся на парі? – Чоловік поглянув на мене з якимось викликом.

      – А мені є чого боятися?

      – Побачиш. – Він поклав руки на стіл і навис наді мною. У ніс одразу ж ударив надто терпкий аромат його парфумів. – Щось мені підказує, що ти далеко не така, якою намагаєшся здаватися.

      – Та невже? І звідки такі висновки? – Я подивилася йому в очі. – Такий професіонал, що зрозумів мене за дві розмови? Гм, я вражена!

      Я різко підвелася зі стільця й підійшла до бару, щоб заплатити за каву, намагаючись не помічати пильний погляд Остапа Сергійовича.

      – Тепер будете готувати мені лише таку каву, – усміхнулась я до Роми й поклала ще чайових. – Гарного дня!

      Чомусь я була дуже задоволена собою. Нарешті не промовчала, а відповіла йому те, що думала. Можливо, це було нахабно та зневажливо, бо він усе ж таки викладач, але мені нарешті стало краще. Він викликав у мене спектр таких різних емоцій, що я почувалася живою. Та Остап Сергійович усе ж вирішив відігратися. Сказав, щоб я висвітлила одне з семінарських питань, якого я не підготувала. Йому було байдуже, бо він усе одно наказав ставати за трибуну. Мені довелося розповідати про піраміду потреб за Маслоу. Спочатку було просто, бо сама тема не така вже й складна. Проте коли мова зайшла про соціальні потреби, то відчула сльози в очах і клубок у горлі.

      – Друзі й сім’я – одна з важливих людських потреб. Усі ми потребуємо простого спілкування, хочемо відчувати підтримку, любов, – ледве змогла вимовити я. – Наступна – потреба в повазі…

      – Зачекайте, – урвав мене викладач. – Ви не розкрили нам тему сім’ї та дружби.

      – Ну, там же все просто. – Я спробувала уникнути цієї розмови.

      – Добре, от скажіть мені, – він надто пильно подивився на мене, – чи важлива