8.2. Настання нездоланної сили має бути засвідчено компетентним органом, визначеним чинним в Україні законодавством.
8.4. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов’язана невідкладно із урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв’язку та характеру наявних перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору.
8.7. Якщо у зв’язку із форс-мажорними обставинами та (або) їх наслідками виконання цього Договору є тимчасово неможливим і така неможливість триває протягом 90 днів і не виявляє ознак припинення, то цей Договір може бути розірваний в односторонньому порядку будь-якою Стороною шляхом направлення за допомогою поштового зв’язку письмової заяви про це іншій Стороні.
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН
ПІДПИСИ СТОРІН
За ПРОДАВЦЯ
Керівник
_______________/________________/
м. п.
За ПОКУПЦЯ
Покупець
_______________/_________________/
__________________________________
м. Харків «01» березня 2014 р.
Підприємство 1 (надалі іменують Продавец) в особі директора Коваленка Сергія Миколайовича, що діє на підставі довіреності № 1/14 від 01 січня 2014 року, з одного боку, та Підприємство 2 (надалі іменують Покупець) в особі директора Петренка Андрія Володимировича, що діє на підставі Статуту, з другого боку (у подальшому разом іменують Сторонами, а кожну окремо – Сторона), уклали цю Додаткову угоду № 1 (надалі іменують Угода) про таке.
1. Викласти п. 3.1. договору у такій редакції:
«3.1. наводиться повністю в новій редакції».
Або:
«Припинити дію договору з _________ року.
На момент підписання цієї додаткової угоди всі розрахунки між сторонами виконано та будь-яких претензій вони не мають».
Або:
«Подовжити діє договору до __________ року (або наступного календарного року)».
2. Інші пункти договору залишити без змін.
3. Цю Угоду вважають укладеною і такою, що набирає чинності, від моменту її підписання Сторонами та скріплення печатками Сторін.
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН
Що таке договір роздрібної купівлі-продажу?
За договором роздрібної купівлі-продажу продавець, який здійснює підприємницьку діяльність з продажу товару, зобов’язується передати покупцеві товар, що зазвичай призначено для особистого, домашнього або іншого використання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю, а покупець зобов’язується прийняти товар і оплатити його.
Договір роздрібної купівлі-продажу є публічним.
У нотатки
Пропозиція товару в рекламі, каталогах, а також інших описах товару, звернених до невизначеного кола осіб, є публічною пропозицією укласти договір, якщо вона містить усі істотні