Якщо вам важко повірити в те, що «роллс-ройс» на Місяці – це чистий збіг, а не продукт інтелекту, то наскільки складніше повірити, що механізм, у мільйон разів складніший, ніж «роллс-ройс», міг стати результатом простого збігу?
Жодного протиріччя я тут не бачу. Уявний «роллс-ройс» на Місяці буде приписаний Творцеві. І можна з апріорною вірогідністю трильйон до одного сказати, що поява людини на Землі не може бути чистим збігом. З цього цілком логічно зробити висновок, що ми кимось створені.
Також очевидними фактами є еволюція і природний відбір. Але вони не протирічать теорії про те, що ми – результат чийогось творіння. «Роллс-ройс» не був створений за один вечір помахом чарівної палички. Було потрібно тисячі років, усі знання людства, спроби і помилки, щоб винайдення колеса перетворилося на створення сучасного «роллс-ройса». Якщо думаєш про це, еволюція людського тіла з відносно простого, одноклітинного організму майже ідентичний процес, і як колесо змінилося і переросло в тисячі різних видів і пристроїв, так і процес еволюції і природного відбору створив безліч різних істот. Еволюція і природний відбір – не просто збіг. Це очевидні процеси, які використовував Творець на шляху вдосконалення своїх творінь.
У цій теорії є ще один серйозний недолік, що еволюція і природний відбір могли привести до появи надскладного людського організму незалежно від розуму Творця. Ця теорія ґрунтується на вірі в те, що людський організм розвинувся з відносно простих, одноклітинних істот, схожих на амебу. Немає сумніву в тому, що в порівнянні зі складністю людського тіла амеба – дуже простий організм. Але давайте порівнювати їх пропорційно. Нічого простого немає навіть в одній клітині. Насправді зі всіма знаннями і технологічним прогресом людства людина не може створити живої клітини. Лише подумайте, яка дивна енергія вивільняється при розпаді атома! Одна-єдина клітина не лише в мільярди разів складніша за найскладніший космічний корабель, але, як вважають учені, лише в одній клітині більше розуму, ніж було накопичено за весь період існування людства. Одна клітина складається з мільярдів окремих самостійних часток, наскільки нам дозволяють дізнатися сучасні мікротехнології. І хто може підтвердити, що кожна з цих часток не може складатися з 50 мільярдів інших часток?
Клітина в основному є деяким простором з протонів, нейтронів та електронів, які обертаються по орбіті довкола ядра так, як планети – довкола зірки. А може, зірки – це просто клітини, з яких складається галактика? А галактики – це клітини, з яких складається Всесвіт? І, можливо, Всесвіт – це всього лише одна клітина величезного організму, а він – клітина ще одного, що перевершує попередній у розмірах?
Конец ознакомительного фрагмента.
Текст предоставлен ООО «ЛитРес».
Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.
Безопасно оплатить книгу можно