Анорексія (в перекладі з грецького – «немає апетиту», an – негативна приставка, orexis – апетит) – захворювання, що характеризується порушенням роботи харчового центру головного мозку і проявляється відсутністю апетиту, відмовою від їжі.
Анорексію в короткостроковому стратегічному підході Джорджіо Нардоне можна розглядати, як захисні обладунки, які хвора не в змозі зняти сама. Зайва емоційність, вразливість сприймається нею як втрата контролю. А так як є прагнення до досконалості, то дівчина приречена на переживання про власну недосконалість. Тобто контроль над власним життям і здоров'ям неможливий і компенсується повним контролем над їжею. А від особливої чутливості дівчина рятується «емоційною анестезією» втрачаючи здатність відчувати і отримувати задоволення від усього… Насправді це страшна хвороба, яка пов'язана з серйозними, саме психологічними, розладами.
Є й трохи протилежне захворювання – булімія.
Булімія – це періодичні або часті коливання ваги, з періодами неконтрольованих нападів обжерливості і наступними за ними формами чисток, таких як довільне викликання блювоти, зловживання проносними, надмірні фізичні навантаження або голодування.
Булімія і анорексія – це дві різні форми порушення харчової поведінки. Різниця між булімією і анорексією в тому, що при анорексії обмеження в їжі практикуються постійно, а при булімії обмеження в їжі і очищення чергуються з епізодами компульсивного переїдання.
Щорічно від цих хвороб помирають сотні людей…
Твоя маленька зайва вага не завжди є ініціатором проблем зі здоров'ям. Спочатку потрібно розібратися з внутрішніми комплексами і установками. Розклади все всередині по поличках і дуже-дуже полюби себе! Харчуйся правильно і збалансовано! Їж більш корисні продукти, займайся улюбленим спортом, приділяй час самій коханій людині у твоєму житті – собі! Люби, в першу чергу, СЕБЕ і НІКОЛИ не порівнюй цю красиву дівчину з іншими, адже ти така одна Єдина і Неповторна, іншої такої більше немає! Тому ти гідна всього Самого Кращого! Запам'ятай це! І йди по-життю з цією установкою!
ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА
Наш рот виконує безліч дуже важливих функцій. Перш ніж ознайомитися з кожною з них, ти повинна детально розглянути будову ротової порожнини людини (згадаймо біологію), щоб знати, який вплив чинять різні частини рота на процес твого травлення. Ротова порожнина поділяється на два основних відділи: переддень рота, яке ззаду обмежена зубами і яснами, а спереду – губами, і власне ротову порожнину. Вона, в свою чергу, включає в себе язик, небо, щоки і слинні залози.
Зуби і ясна
Зуби найбезпосереднішим чином беруть участь в процесі пережовування їжі.