Після того, як Дженні прибула до лікарні, її приспали. Підлітки, які її знайшли, казали, що дівчина перебувала десь на межі притомності, часто зомлівала, але це більше від шоку, аніж через алкогольне сп’яніння. Її очі залишалися розплющеними, й вона змогла сісти, а потім із мінімальною допомогою дійти через газон до крісла у вітальні. Вони засвідчили, що іноді вона начебто їх упізнавала, розуміла, де перебуває й що сталося, а через секунду вже не могла відповідати на запитання. Вона впадала в стан кататонії. Просила про допомогу. Ридала. Потім непритомніла. Лікарі «швидкої» доповідали про таку саму поведінку, але їм заборонено присипляти пацієнтів. Це сталося вже в лікарні, коли почалось обстеження й дівчина влаштувала істерику. Лікар Берд попросив полегшити її стан. У неї була достатньо сильна кровотеча, яка потребувала негайного обстеження, тож не було часу чекати на спеціальні вказівки щодо застосування снодійного.
Попри свій ззовні незворушний вигляд, Шарлотта була глибоко вражена виглядом доньки. Мені здалося, що в перші миті вона відчувала приблизно те саме, що й Том. Хоча вони зрідка торкались одне одного за межами спальні (а в спальні це переважно було механічне відтворення «кохання»), вона схопила руку чоловіка обома долонями. Вона притулилася до рукава його сорочки й простогнала «О Господи!». Шарлотта не плакала, але Том відчув, як її нігті впиналися в його шкіру, поки вона намагалась опанувати себе. Спробувавши ковтнути, вона виявила, що в роті пересохло.
Детектив Парсонс спостерігав за подружжям із-за завіси. Він пам’ятав вираз їхніх облич, коли вони дивилися на свою понівечену дитину. Том скривився й розкис від сліз, біль відлунив у всій його постаті. Шарлотта після короткої миті втрати самоконтролю знову налаштувалася рішуче. Парсонс назвав це «триматися». Він зізнався, що йому незручно було спостерігати за ними в таку мить, а проте очей він не відводив. Говорив, що його вразила слабкість Тома й сила Шарлотти, хоча будь-хто, хай елементарно розуміючи природу людських почуттів, втямив би, що все якраз навпаки. Більшої сили потребує вміння пережити емоції, а не придушити їх. Лікар Берд стояв коло них, перевіряючи діаграму на металевій прищепці на поруччі ліжка Дженні.
– Може, поговорімо в кімнаті для відвідувачів? – запропонував він.
Том кивнув, витираючи сльози. Він нахилився й зі скрушними зітханнями поцілував дочку в чоло. Шарлотта прибрала пасмо волосся з обличчя Дженні й погладила її лице тильним боком долоні. «Янголятко, моє солоденьке янголятко», – прошепотіла