Що до самої Діви Марії та не порочного зачаття Ісуса, в найстаріших ортодоксальних християнських текстах, в Євангеліє від Марка, не сказано нічого конкретного. Тільки в більш пізніх християнських трактах, з’являється ідея буцімто Ісус, народився в результаті не порочного зачаття. Наприклад в Євангеліє від Матвія, говориться, що Марія, була знайдена з дитиною, «Святого духа». А в Євангеліє від Луки, Марія отримала послання, від Архангела Гавриїла: «Святий дух знайде тебе, й сила Всевишнього осінить тебе». Таким чином, не зважаючи на протиріччя які містяться в Біблії, непорочне зачаття стає центральною християнською доктриною, захистивши Діву Марію, від кари за первородний гріх.
Цікаво те, що сьогодні, я зіткнувся з думкою, серед теологів, богословів, та священнослужителів, що Анна, тобто мати Діви Марії, є кращим взірцем, ідеальної матері, оскільки в неї, кращий послужний список, для зайняття цієї позиції.
Як бачимо зі слів Ап. Павла, та позицій які займає Святе Письмо, у вигляді Ісуса, та інших біблійних персонажів, всі статеві контакти, що відбулися поза шлюбом, є аморальними, та люди вчинивши це злодіяння мають бути покарані, Господом.
Також хочу зауважити, що більшість ранніх отців церкви, дотримувалися позицій, за яких утримання, є кращим ніж сексуальне життя. Так Августин Блажений, вважав, що статевий акт, є продовженням первородного гріха, бажання статевого акту, навіть у шлюбі, слід розглядати як гріх, подружжя має розуміти свою провину, і їм має бути соромно за свої діяння.
Така точка зору суперечить всім біологічним законам світу і може розглядатися суспільством, як абсурд. Але варто поглянути на ситуацію до 1960-х років – заборони, суворості, лицемірство, розчарування, неврози – тотальне придушення сексуальної свободи, секс тільки заради продовження роду, та більше того не можливість навіть такого сексу – це все результат діяння церкви, та поширення подібних догм, як непорочне зачаття.
Якщо звернутися до Старого Заповіту то можна знову ж таки спостерігати цікаву ситуацію відносно сексу, та відношення до жінки. Коли Авраам зі своєю дружиною Сарою приходить до Єгипту, він стверджує, що Сара його сестра, і фараон, вірячи цьому, бере її в свій гарем:
«Скажи ж, що ти мені сестра, щоб добре було через тебе, і щоб я позостався живий через тебе». 8
Ситуація