Корисні речовини із їжі доставляються в кожну клітину. В клітині відбувається так зване мікрожиття організму. На нього витрачається енергія, після чого виділяються шлаки.
Сьомий постулат: використання тепла полегшує обмін речовин у кожній з кількох трильйонів клітин організму та зменшує утворення токсинів. До речі, в організмі людини токсини утворюються постійно, тому сама ідея позбутися їх алогічна.
Життя полегшується, і регенерація кожної клітини відбувається в кращих умовах. Також у кращих умовах і більш якісно працює вкрай важлива система програмованого виявлення і знищення хворих, травмованих, пошкоджених, старих та ракових клітин – апоптоз.
Восьмий постулат: спрощується робота системи програмованого виявлення та знищення хворих, травмованих, пошкоджених, старих та ракових клітин (апоптоз), полегшується регенерація, стимулюється омолодження організму.
При користуванні обладнанням і зменшеному споживанні їжі токсинів утворюється менше і для їх виведення потрібно менше енергії. Завдяки цьому ви зможете раз і назавжди подолати таку глобальну проблему, як інтоксикація організму (зашлакованість). Тепло корисне для м’язів. У нашому організмі більшу частину ваги становлять м’язи: скелетні (м’язи, що рухають хребтом, головою, ногами, руками), внутрішніх органів, судин, серця, шкіри. Усі м’язи вимагають енерговитрат для своєї діяльності та відновлення. Використання обладнання дасть змогу м’язам краще відпочивати, швидше відновлюватися і працювати з більш високою інтенсивністю та ефективністю.
Дев’ятий постулат: використання тепла прямо впливає на відновлення м’язів в організмі людини, їх енергозабезпечення та ефективність, що корисно навіть для здорових людей.
І, звичайно, застосування теплового обладнання в домашніх умовах (на кшталт печі) допомагає швидше зігріватися в холодну пору року.
Отже, коли немає тепла – немає життя. Від нестачі тепла роз- виваються хвороби.
ПРО ДОКЛІНІЧНУ СТАДІЮ РОЗВИТКУ ХВОРОБИ
Доклінична стадія розвитку хвороби
У класичній медичній науці момент діагностування хвороби і момент її появи чітко розмежовані.
До моменту встановлення діагнозу хвороба розвивається деякий час, але її неможливо виявити сучасними методами діагностики і, відповідно, до неї неможливо застосувати класичну медичну практику.
Мова йде про доклінічну стадію розвитку майже будь-яких хвороб (за винятком травм та гострих станів).
Доклінічна стадія, наприклад, у розвитку більшості ракових хвороб, має тривалість від 5 до 7 років.
У людини формально з’являється одна ракова клітина (після впливу ультрафіолету, радіації, токсинів). Ця ракова клітина