Світлина Хресної Матері. Галина Горицька. Читать онлайн. Newlib. NEWLIB.NET

Автор: Галина Горицька
Издательство: OMIKO
Серия: Ретророман
Жанр произведения: Исторические детективы
Год издания: 2021
isbn: 978-966-03-9577-0
Скачать книгу
вуста і почав розповідати. – Так ось, Володя Богомолов в п’ятдесят сьомому пише свою повість «Іван» про юного розвідника. Та набуває неабиякого резонансу. Її перекладають багатьма мовами. І все б нічого, лише фінал драматичний, та й сама повість… М’яко кажучи не прославляє радянські війська в період перших двох років, а викриває, як все було. Повне фіаско нашої армії. Приблизно в той же час кінодраматург Папава береться переробити повість і зробити з неї цукерку. Героїня Орлової в «Зустрічі на Ельбі» нервово курить сигарети, порівняно з життєстверджуючою долею юного розвідника Івана. Хепі-енд. Однак невдовзі в «Комсомольській правді» була опублікована стаття про юних розвідників, які допомагали армії на Дніпрі в 1941 році. Вона закінчувалася словами: «Відгукніться, юні герої!». Богомолов, сам колишній розвідник, зателефонував до редакції газети і дізнався, що ніхто не відгукнувся: всі загинули. Тоді за його участю був написаний новий варіант сценарію з оригінальним кінцем. Себто – смертю Івана. Сценарій ніби переписали згідно початковому задуму автора. Власне, як я кажу, сам Боголюбов його і написав. А ось Абалова зарубили… А чому тоді не сценарій? Я не розумію, навіщо було витрачати державні кошти. Ти уявляєш, які затрати по відзнятим попередньо матеріалам було списано до збитків?

      Конец ознакомительного фрагмента.

      Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

      Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.

      Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.

      Примечания

      1

      Г. Горицька. Життя в рожевому.

      2

      3-тє науково-випробувальне управління ГК НДІ ВПС (в/ч 36851) – служба льотних випробувань авіаційних комплексів протичовнової оборони. Розташоване в м. Феодосія. Базувався на фондах військових об’єктів аеродромів Кіровське, Багерова, полігонів Чауда, Апук, Меганом. Основна база – в Приморському. Наразі входить до складу ГЛІЦ (абр., рос.) – 929-й Державний льотно-випробувальний центр Міністерства оборони РФ імені В. П. Чкалова, 929 ГЛІЦ ВПС) – авіаційна науково-дослідна установа. Основна установа ВПС, в якій перед надходженням на озброєння проходять випробування військова авіаційна техніка та засоби авіаційного озброєння. Реорганізація почалася 1960 р., коли на базі ГК НДІ ВПС (Чкаловська), 6 ДНДІ ВПС (Володимирівка), Повітроплавального науково-випробувального центру (Власюк), 8-го льотно-випробувального центру морської авіації (Феодосія) був створений єдиний Державний Червонопрапорний науково-випробувальний інститут ВПС – ГК НДІ ВПС. Основна база інституту і його управління розміщувалися в Ахтубінську біля станції Володимирівка. Там само розташовувалися 4 науково-випробувальних управління ГК НДІ ВПС: випробувань комплексів перехоплення, фронтової авіації і літаків