Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18. Элизабет Блэкберн. Читать онлайн. Newlib. NEWLIB.NET

Автор: Элизабет Блэкберн
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Серия:
Жанр произведения: Здоровье
Год издания: 2017
isbn: 978-617-12-8415-9, 978-617-12-8416-6, 978-617-12-8201-8, 978-1-4555-4171-3
Скачать книгу
процес старіння на елементарному клітинному рівні. Ось чому, якщо хочете зберігати гостроту розуму, то маєте знати про свої теломери та підтримувати з ними зв’язок. Ця книжка показує, як це можна робити усвідомлено й легко. Вона стане класикою. Це одне з найзахопливіших біологічних видань, що з’явилися протягом останнього десятиліття.

Ерік Кандель, лауреат Нобелівської премії, автор книжки «У пошуках пам’яті: виникнення нової науки про психіку»

      За допомогою наукових досліджень та особистих історій Блекберн та Епел демонструють, що повсякденне життя має глибокий вплив не лише на наше здоров’я та самопочуття, а й на старіння. Це інструкція з того, як жити довше. Увага, спойлер: ключовий елемент – це сон. «Ефект теломер» – це книжка, що допоможе вам процвітати на всіх рівнях.

Аріанна Гаффінґтон, засновниця газети The Huffington Post

      Поліпшення здоров’я потребує обізнаності про власне життя. Блекберн та Епел демонструють, як зношуються клітини і як певні фактори змушують нас хворіти та передчасно старіти. «Ефект теломер» аналізує малопомітні ситуації, які впливають на все наше життя. Книжка виводить нас на новий рівень усвідомлення й допомагає робити кращий індивідуальний і соціальний вибір на користь здоров’я та довголіття. Коротше кажучи, книжка змінить наше уявлення про старіння та хвороби.

Девід Кесслер, доктор медицини, колишній представник Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів, автор бестселера The New York Times «Кінець переїданню»

      Блекберн та Епел пропонують шлях до довголіття, висвітлюючи заплутані зв’язки між психологією та біологією старіння. Спираючись на науку про теломери, дослідниці надихають читачів зміцнити здоров’я. Авторки доступно, інформативно та дуже захопливо підказують реалістичні можливості довголіття.

Лора Л. Карстенсен, докторка філософії, професорка психології, директорка-засновниця Центру вивчення довголіття Стенфордського університету, авторка книжки «Довге блискуче майбутнє»

      «Команда мрії» Блекберн та Епел сконденсували великий обсяг складних наукових даних у дуже просту практичну інструкцію, що допоможе будь-якій людині, – справді чудовий подарунок усім тим, хто хоче поліпшити своє здоров’я, незалежно від етапу життя.

Рита Б. Еффрос, докторка філософії, професорка Медичної школи Девіда Ґеффена Каліфорнійського університету, президентка Американського геронтологічного товариства

      Елізабет Блекберн та Елісса Епел зробили низку революційних відкриттів, здатних трансформувати те, як ми живемо, шляхом усвідомленого піклування про здоров’я клітин. Ці новаторки досліджень самопочуття розкривають силу наших міжособистісних зв’язків (у любові, дружбі та батьківстві) на шляху сповільнення старіння.

      Ці видатні відкриття щедро доповнять ваше повсякдення науково обґрунтованими припущеннями, що прояснять думки, збагатять вас і поліпшать здоров’я.

Деніел Дж. Сіґел, доктор медицини, автор книжки «Ментальний зір та мозковий штурм»

      Авторки цієї дивовижної книжки показують, як теломери у кровотоці відповідають за багато аспектів нашого повсякденного існування. На цих сторінках теломери постають ланками важливого обговорення вразливості та стійкості до впливів нашого соціального та фізичного довкілля, а також важливої ролі зв’язку між духом і тілом. У майбутньому моніторинг теломер – нова царина, що очікує ретельного вивчення, – цілком може допомогти нам досягти кращого здоров’я. Хай там що, ви багато дізнаєтесь про те, як подовжити тривалість свого життя.

Брюс Маківен, доктор філософії, професор неврології Рокфеллерівського університету, автор книжки «Кінець стресу як ми його знаємо»

      Докторка Елізабет Блекберн – велика фахівчиня з теломер, тобто наконечників, що захищають наші хромосоми і дивовижним чином корелюють зі здоров’ям і довголіттям. Спільні з докторкою Епел наукові відкриття, а також потенційна важливість вчення про теломери для нашого здоров’я (індивідуального та колективного) дуже ґрунтовні, а їхній явний зв’язок зі стресом відкриває приголомшливі можливості майбутніх змін до здорового способу життя.

Лі Ґолдман, доктор медицини, керівник Медичного центру Колумбійського університету, автор книжки «Забагато хорошого: як чотири ключові особливості способу життя сьогодні нас вбивають»

      Дехто з нас ставить на перше місце соціальні фактори здоров’я. Хтось більше зважає на поведінкові фактори, як-от дієта та фізичні вправи. Інші звертають увагу на психологію. А що якби ми знали послідовний та легкодоступний спосіб розуміння біології, що пов’язує здоров’я, хвороби, тривалість та якість життя воєдино? Ми не лише отримали б краще розуміння чинників здоров’я та хвороб, а й знали б, як можна поліпшити ситуацію. Блекберн та Епел у цій чудовій книжці дослідили, що такий об’єднувальний біологічний механізм забезпечує довжина теломер. Авторки роблять передові наукові відкриття захопливими й доступними як для пересічного читача, так і для фахівця. Ба більше, нас зігріває людяність авторок.

Професор сер Майкл Мармот, президент Всесвітньої медичної асоціації, директор Інституту