Посібник із креативного мислення. Крис Гриффитс. Читать онлайн. Newlib. NEWLIB.NET

Автор: Крис Гриффитс
Издательство: Ранок
Серия:
Жанр произведения: Общая психология
Год издания: 0
isbn: 9786170961600
Скачать книгу
проходили його навчальний курс із практичних інновацій OpenGenius про процес із чотирьох кроків, що його продемонстровано в цій книжці. Він призначений для вирішення реальних бізнесових проблем. «Посібник з креативного мислення» із численними прикладами, що примушують замислитися, концепціями, шаблонами та методологіями, які пройшли ретельну перевірку на практиці, прикладами з життя та останніми дослідженнями з мислення людини.

      Як викладач-інноватор, що активно працює над ростом компаній, я маю подякувати Крісу Ґріффіту за величезну послугу, яку він зробив людству, написавши цю книжку. Різноманітний досвід роботи з тисячами приватних підприємців і командами компаній дав йому унікальну можливість створити добре структурований і логічний посібник, що навчає бути більш креативним. Зрозумілий та дуже практичний підхід, що він пропонує, дозволить кожному бути більш творчим і забезпечити найважливіший компонент для інноваційного вирішення проблем, дає нам упевненість та інструменти для досягнення успіху. Слідування його простими кроками не тільки допоможе розкрити творчий потенціал людей, а й допоможе менеджерам, спеціалістам і підприємцям використовувати його в повсякденній праці для того, щоб впровадити культуру послідовних радикальних інновацій у своїх організаціях.

Нельсон Філіпс,професор Імперського коледжу Лондона, голова палати Абу-Дабі в галузі інновацій і стратегій

      Нельсон Філіпспрофесор Імперського коледжу Лондона, голова палати Абу-Дабі в галузі інновацій та стратегії. Викладає курси стратегії, організації, поведінки, інновацій і лідерства на рівні бакалаврату й аспірантури, працює в галузі виконавчої освіти, включно з організацією процесу колективного розвязання проблем та керівництвом курсами та програмами елітного фінансового прискорювача на Лондонській фондовій біржі.

      ВСТУП

Навіщо насправді потрібні нові ідеї?

      Можна протистояти вторгненню армій – не можна протистояти вторгненню ідей.

(В. Гюґо, французький поет і романіст)

      Знання більше не є силою

      Скільки разів у житті ви чули вислів «Знання – це сила»? Існувала епоха, коли володіння інформацією та здатність бути експертом у конкретній галузі надавали переконливу перевагу. Унікальний досвід, професійні навички та знання тоді робили вас одним з перших у грі, давали вам «бонус». Але зараз усе це важить не так уже й багато. Що стає очевидним у стрімкому та дикому кругообігу сьогоднішнього світу: те, що вправно спрацьовувало раніше, більше не працює. Так, для процвітання мати знання досить корисно, але не достатньо. Порівняйте сучасне життя з тим, що було 30 років тому: сьогодні інакше їмо (напівфабрикати, мультикультурна кухня), інакше спілкуємося (мобільні телефони, електронна пошта, соціальні мережі), інакше купуємо (інтернет-магазини, великі торговельні центри), інакше працюємо (складне обладнання та технології, нові робочі місця,