Дейдре Донах’ю, USA Today
Безперечно переконливо… приголомшливо корисно.
Клер Дедерер, Seattle Times
Гарна й захоплива книга про чудове і неординарне дослідження такого малозрозумілого явища, як соціальна епідемія.
Daily Telegraph
Одна з найочікуваніших книг року… Двигуном «Поворотного моменту» стала ненаситна, але завжди прихильна цікавість автора… Гладуелл майстерно розповідає про складні теорії простою, елегантною мовою, і він створив довідник, що привертає до себе увагу.
Крістофер Готорн, San Francisco Chronicle
Як бізнес-довідник «Поворотний момент» – справді чудова книга, повна нових теорій науки маніпуляції.
Аарон Гелл, Time Out
«Поворотний момент» – одна з тих нечисленних книг, які змінюють твою думку майже про все. Книга має пояснити, чому люди поводяться так, як вони поводяться, – не більше й не менше. І Малколму Гладуеллу вистачає розуму та шарму, щоб це зробити.
Джеффрі Тубін, автор книги «Велика Змова» (Vast Conspiracy)
З пристрастю та красномовством Гладуелл доводить, що дрібні покращення, ретельно продумані і вміло втілені, можуть спричинити грандіозні наслідки для людей, організацій та громад.
Баррі Ґласснер, Los Angeles Times Book Review
Вас захопить політ думки Гладуелла.
Джон Герлік, Boston Phoenix
Гладуелл – розумний, красномовний, добре поінформований, і він спонукає до роздумів… «Поворотний момент» сповнений цікавих речей.
Observer
Важко сперечатися з Гладуеллом. Він не тільки зібрав неймовірне різноманіття фактів на підтримку своєї теорії – від впливу Пола Ревіра до хвилі самогубств у Мікронезії, – але йому вдалося зробити з цього зв’язне пояснення людської поведінки. Крім того, ми цінуємо оптимізм його теорії, що підтримує, за словами іншого мислителя, силу одного.
Діан Бреді, Business Week
Прочитавши книгу, я глибоко замислився про власний бізнес і тепер бачу значно більше цінності в малих, непомітних діях. Рекомендовано до прочитання маркетологам та дослідникам людської природи.
Філ Райлу, Marketing (Велика Британія)
Приголомшливо й переконливо… Здається, Гладуелл збирається почати інтелектуальну епідемію, яка може змінити спосіб нашого сприйняття всіх речей – від продажів черевиків до планування міст. Наскільки це важливо?.. Вправно жонглюючи величезною кількістю історій та фактів і всупереч широковживаній мудрості масових трендів і маркетингових фокус-груп, він переконливо доводить: кілька людей і випадок можуть розпочати соціальну епідемію, яка докорінно змінить суспільство.
Ліз Сеймур, Attache
Дивовижно… Хоча «Поворотний момент» є переважно популярним викладом наявних наукових досліджень з епідеміології, психології, соціології та групової динаміки, цінність книги полягає в синтезі цих знань, у тому, що вона зібрала разом відкриття в різних сферах і застосовує їх до неймовірного масиву видів соціальної поведінки та культурних трендів. Таке знання, правильно застосоване, може мати гігантський потенціал.
Пола Гейх, Chicago Tribune
Гарно написана і жива книга… «Поворотний момент» – вдала спроба показати, чому епідемії є корисними метафорами, завдяки яким ми формуємо наше сприйняття соціального життя.
Марцелус Ендрюс, Emerge
Будь-хто, кому цікаві дивні речі, має прочитати «Поворотний момент»… Амбіційна, гарно написана книга про те, що ідеї, на перший погляд малі, можуть змінити світ.
Кармела Чіурару, Us
Чудова книга… Гладуелл тримає увагу завдяки розповідям про особливості поворотних моментів і дає цікаві деталі… «Поворотний момент» спонукає до роздумів.
Блейк Елізабет Ньюмарк, Jerusalem Post
З інтересом підійшовши до досліджень різних сфер – від антропології до бізнесу, – Гладуелл переконливо доводить, що насправді існує чарівне число 150, перевищивши яке, людські групи стають безпорадними.
Гарі Кентон, News and Record (Ґрінсборо, Північна Кароліна)
Одна з книг, найбільш інформативних і здатних схилити до роздумів, які я читав останнім часом… Аргументи та приклади Гладуелла переконливі. Розділ про дитяче телебачення привертає особливу увагу.
Роберт Вустер, Management Today (Велика Британія)
У переконливій суміші культурного і наукового аналізу Гладуелл наполягає на тому, що тренди – у моді, мистецтві, політиці – розповсюджуються, як бактерії… Найбільш характерна риса стилю Гладуелла (і письменника, і людини) – захоплення, з яким він ставиться до свого предмета.
Кейсі Ґрінфілд, Newsday
Те,