– Вагітність! – Підсумував Альприм. – Вагітна може попрощатися з хворобою Бехтерева. Повне зцілення організму жінки.
Ловець випрямив спину і склав руки перед собою. Слова співрозмовника здалися йому правдивими.
– Багатьом з нас доводилося чути фразу "народиш – і все мине", причому "все" означало і головний біль, і запалення на шкірі, і навіть безнадійні хвороби. Але чи є здраве зерно в таких рекомендаціях?
– Я не знаю. – Розгвбився Ніколас від несподіваного питання.
– Є! Навіть більш ніж. – Виплеснув радісний порив емоцій, до цього моменту стриманий, Альприм. – Вагітність і пологи дійсно можуть понизити ризик майбутніх захворювань або усунути прояв вже наявних. Під час виношування немовляти, організм жінки міняється настільки сильно, що навіть проблеми із здоров'ям відступають, Бехтерева у тому числі.
Ніколас не встиг нічого сказати, машина зупинилася, і двері відкрив один з поліцейських. Сер Альприм одразу залишив автомобіль.
– Впевнений, що до вас не буде серйозних претензій. – Сказав наостанок сер Альприм і, надів свій капелюх, пішов.
Ловця вивели на вулицю, перед поліцейським відділком. Захищена огорожею споруда мала три поверхи, побудовані з бетонних плит. Вікна захищали сталеві грати.
– Серйозний заклад. – Подумав Ніколас, доки його вели до середини.
Подальші події сталися дуже швидко. Система правосуддя в цій країні працює чітко, як швейцарський годинник. Акти були складені, слова свідків записані, визнання почуті, і суд вже був готовий ухвалити вирок. Як і говорив Альприм, серйозних звинувачень Ніколас не отримав, але за бійку і порушення громадського порядку, йому дали реальний термін, хоч і невеликий, шість місяців колонії.
Час підступний. Коли ти поспішаєш, він поспішає разом з тобою і завжди його бракує, а коли ти чекаєш і сподіваєшся на швидкий хід життя, час сідає з тобою поруч і нікуди не кваплячись насолоджується твоїм очікуванням. Шість місяців у в'язниці йшли в рази довше, ніж в будь – якому іншому місці. Навіть не дивлячись на те, що умови були не поганими, і було все необхідне для життя, не було найголовнішого – свободи. За час, відведений йому долею, Ніколас міг багато що обдумати. По закінченню свого терміну, він вийшов зовсім іншою людиною.
Ганна була у Стамбулі. Перед нею: ні музей, ні вокзал, ні храм, ні вежа, ні фортеця – це в'язниця. Був суботній день. Свіжість повітря і синява неба здавалися іншими за стінами колонії. Зустрічати його прибули не лише друзі і близькі, але і моделі яким він обіцяв побачення. Ворота відкрилися і чоловік вийшов на свободу, залишивши позаду півроку свого життя, віддані, як плата за проступки перед суспільством. В'язниця – єдине місце, де час – реальна валюта. Першим хто його зустрів, була Ганна. Вона була жива, здорова і вагітна.
Її батько, теж був там. Дівчина кинулася в обійми Ніколаса.
– Ось ми знову разом! – Прошепотіла вона йому на вухо.
– Знову і назавжди! – Відповів їй Ніколас і притиснув ще сильніше.
Едвард