Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху. Кейт Феррацці. Читать онлайн. Newlib. NEWLIB.NET

Автор: Кейт Феррацці
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Серия:
Жанр произведения: Самосовершенствование
Год издания: 2009
isbn: 978-617-12-4824-3, 978-617-12-4825-0, 978-617-12-4535-8, 978-0-385-52133-8
Скачать книгу
вам, поки ви не станете настільки відкритими, щирими і сміливими, щоб ризикнути розслабитися, вийти з оборонної позиції.

      У книжці «Ніколи не їжте наодинці» я навів висловлювання Луї Брандейса, судді Верховного суду США: «Сонячне світло – найкраща дезінфекція». Мені завжди подобалася ця цитата. Я розумію її так: наша можливість робити приховане явним, ділитися з іншими позбавляє нас тягаря необхідності тримати все в собі. Що швидше ми виявляємо проблему, то активніше виносимо її на світло. Що більше ми ділимося нею з іншими, то більша ймовірність, що вони допоможуть нам упоратися з нею.

Вісім кроків до швидкого налагодження контакту

      Тепер, коли ви зрозуміли переваги відкритості, пропоную розглянути вісім кроків до швидкого налагодження контакту, які допоможуть вам цього досягти. Ці кроки можна застосувати під час знайомства з новою людиною або ж для того, щоб перетворити вже наявні взаємини на щось глибше і краще – на стосунки підтримки.

1. Створіть навколо себе природну атмосферу

      Почну з прикладу атмосфери, якої навколо вас бути не повинно. Це один із найнеприродніших моментів у моєму житті, який я не зможу забути. Коли моя книжка «Ніколи не їжте наодинці» стала популярною, мене запросили до Чикаго, на вечерю з Ларрі Кінґом. Щойно я з’явився, Ларрі сказав:

      – То це ви в нас новий Гарві Маккей?

      Гарві Маккей – автор книжки «Як уціліти серед акул», прекрасний оратор, якого багато разів запрошували на телепередачу Кінґа.

      – Ми повинні зробити щось разом, – продовжив Кінґ.

      «Оце так! – подумав я. – Щойно познайомившись зі мною, Ларрі Кінґ вже запрошує мене на свою передачу!»

      Але замість того щоб бути собою, щоб просто поговорити і краще дізнатися, що за людина цей Ларрі Кінґ, я весь вечір когось із себе вдавав. Я поводився неприродно, боявся, щосили намагався справити на нього враження. Я ставив Ларрі та іншим гостям питання, сипав дотепами, і весь час керував ходом розмови. Замість того щоб збавити оберти і послухати інших, просто побути справжнім і дати змогу Кінґові краще зі мною познайомитися, я надягнув на себе мантію ведучого.

      Із жестів і міміки Кінґа було зрозуміло, що його відштовхнуло моє дурноверхе «шоу». Я здогадувався, що він думає: «Хто його сюди запросив? Вигнати з роботи!» Але я так хвилювався, що не натиснув на гальма і додав іще більше шарму. Не дивно, що на телепередачу мене так і не запросили.

      Бути природним – значить бути тим, ким ви є насправді. Ось візьмімо мою тітоньку Роуз. Вона була людиною, у товаристві якої почуваєшся затишно з першої ж миті, коли заходиш до кімнати. І це стосувалося не лише її племінників, вона була такою з усіма. Завжди було відчуття, що вона на боці співрозмовника. Тітонька Роуз була людиною, яку дуже хотілося мати у своєму найближчому колі – людиною, з якою можна було повністю відкритися і все одно почуватися в безпеці.

      Конец ознакомительного фрагмента.

      Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

      Прочитайте эту книгу