Turkish. Список электронных книг на Turkish языке. Огромное количесвто электронных книг на всех языках. Все бесплатно и без смс.
Değirmen
Название Değirmen
Автор(ы) произведения Решад Нури Гюнтекин
Жанр Классическая проза
Язык Turkish
Серия

Аннотация

Temporarily absent.
Rama île buluşma
Название Rama île buluşma
Автор(ы) произведения Arthur C. Clarke
Жанр Научная Фантастика
Язык Turkish
Серия Rama

Аннотация

ÇALIKUŞU
Название ÇALIKUŞU
Автор(ы) произведения Решад Нури Гюнтекин
Жанр Исторические любовные романы
Язык Turkish
Серия

Аннотация

Evleneceğinden önceki gün Feride nişanlısı Kâmrann daha önceden kendisini aldattığını öğrenir. Bunun üzerine Feride kaldığı teyzesinin evini terk eder ve Fransız Lisesinde aldığı eğitime güvenerek Anadoluda öğretmenlik yapmaya karar verir. Anadolunun çeşitli şehirlerinde öğretmenlik yapar. Bu görevi sırasında Feride Anadolu insanının sorunlarıyla karşı karşıya gelir. Genç ve güzel bir kadın olan Feride gittiği yerlerde rahata eremeyecek sürekli yapılan dedikodular nedeniyle günleri üzüntü içinde geçecektir.
Maske
Название Maske
Автор(ы) произведения Stanislaw Lem
Жанр Научная Фантастика
Язык Turkish
Серия

Аннотация

İktidar Mahkumları
Название İktidar Mahkumları
Автор(ы) произведения Arkadi Strugatski
Boris Strugatski
Жанр Научная Фантастика
Язык Turkish
Серия

Аннотация

“Şimdi anladın mı, Mac?” dedi. “Bir-iki, ve her şey biter diye düşündün. Strannik! Öldür! Yaratıcıları as, korkakları ve faşistleri yeraltı yönetici kadrosundan uzaklaşın ve devrimin böylece sona ersin. Her şey bu kadar basit değil.” “Hayır, asla bu kadar basit olacağını hiç düşünmedim.” Maxim kendim savunmasız bir aptal gibi hissediyordu. “Bilmiyorum.” dedi. “Bu dünyayı anlayabilen insanların bana söyleyecekleri her şeyi yapmaya hazırım. Eğer gerekirse ekonomi üzerine çalışırım. Yapmak zorunda kalırsam, denizaltıları batırırım. Emin olduğum tek şey şu: Yaşadığım sürece başka bir Merkez’in kurulmasına izin vermeyeceğim. Bunu iyi amaçlara hizmet etmek için düşünseler de…’’